Piezīmju grāmatiņas

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Piezīmju grāmatiņas

Piezīmju grāmatiņu, bloknotu izgatavošana

Piezīmju grāmatiņu, bloknotu izgatavošana ar uzņēmuma personalizēto apdruku ir praktisks suvenīrs. Piedāvājam bloknotu dizaina izstrādi un druku atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Pasūtīt

Piezīmju grāmatiņu, bloknotu izgatavošana

Par izgatavošanas procesu

Piezīmju grāmatiņu, bloknotu izgatavošana ar uzņēmuma personalizēto apdruku ir praktisks suvenīrs. Blociņi ar firmas logo un simboliku kalpo kā lieliska dāvana, kā arī ikdienas instruments darbā un tiek izmantots, lai veiktu ātrus pierakstus. Tā ir praktiska ideja prezentāciju dāvanām, konferencēm, klientiem, kolēģiem, darbiniekiem utt. Tas uzsvērs kompānijas korporatīvo stilu un kalpos kā praktisks reklāmas materiāls.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Piezīmju grāmatiņu izgatavosim 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes iekārtas! Izmantojam augstas kvalitātes un ekoloģiskos materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Visiem mūsu klientiem poligrāfijas produkcijai nodrošinām kvalitātes garantiju!

Piezīmju grāmatiņu dizains un druka

Mūsu tipogrāfija piedāvā piezīmju grāmatiņu dizainu un druku ar dažādu lapu skaitu un izmēru. Katra piezīmju grāmatiņa sastāv no vāciņa, bloka un pamatnes (aizmugurējā daļa). Piezīmju grāmatiņas iespējamas dažādos sējumos, piemēram, līmētas, iesietas spirālē u.c., tās pieejamas gan ar, gan bez perforācijas.

Ir iespējams izgatavot blociņu pēc Jūsu firmas stila vai arī izstrādāt individuālus dizainus. Kādam speciālam pasākumam iespējams izstrādāt atsevišķu, unikālu dizainu. Bloknotus iespējams izgatavot dažādās tirāžās.

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.