2022. gada kalendāru izveide

Sākumlapa / Blogs/ 2022. gada kalendāru izveide

Ieteikumi 2022. gada kalendāra izveidē!

Divas trešdaļas 2021. gada jau pagājušas un pienācis brīdis, kad tipogrāfiju lielāko noslogojumu sastāda gatavošanās jaunajam, 2022. gadam, izgatavojot apsveikumu kartītes, ielūgumus uz korporatīviem pasākumiem un Jaungada ballēm un, protams, kalendāru izgatavošana, lai ikviens jau 1. janvārī spētu šķirt jaunu lapu un produktīvi plānot jauno, 2022. gadu!

Tipografijas.lv ir sagatavojis ieskatu kalendāra tapšanā, lai Jūs, veidojot savu kalendāru, būtu pārliecināti savā izvēlē! Atgādinām, ka kalendārus iespējams izveidot ne tikai komerciāliem nolūkiem, bet arī personīgiem – personīgai lietošanai, dāvanai u.c.

Viens no pieprasītākajiem poligrāfijas produkcijas veidiem neapšaubāmi ir kalendāri. Tos izmanto kā suvenīrus, dāvanas, korporatīvo atribūtiku, reklāmas instrumentu, protams, arī personīgām vajadzībām – mājās vai birojā un daudzās citās vietās, atkarībā no kalendāra izmēra un veida.

Kalendāru veidi, to dizaina izveide un druka

Tipogrāfija, kas atrodas pašā Rīgas centrā un piedāvā plašu poligrāfisko pakalpojumu spektru, Tipografijas.lv, izdala sekojošus kalendāru veidus:

  • kabatas;
  • sienas;
  • galda.

Kalendāru izveidē ir daudz, dažādas variācijas, taču viens no biežāk sastopamajiem ir – trīsstūrveida, ko būsiet redzējuši gandrīz katrā birojā.  Protams, vēl biežāk kā kabatas kalendārus vai trīsstūrveida, Jūs sastapsiet klasisko kalendāru, kur redzami trīs mēneši – pagājušais, esošais un nākamais, ko papildina dekoratīva apmale ar Jūsu izvēlētu dizainu. Šos kalendārus iespējams variēt vairākos veidos – kalendārs ar vienu, diviem vai pat četriem mēnešiem, papildinot ar vēlamo dekoratīvo apmaļu skaitu. Šie kalendāri ir iesieti spirālē, tādā veidā viegli variējami un maināmi.  Taču nevar aizmirst, ka katram ir individuālas vēlmes, kā pasniegt savu uzņēmumu vai, kāds kalendārs iederēsies interjerā. Tādēļ SIA “Dizains un Druka” ir elastīgs katram klientam un pieskaņojas klientu vēlmēm un sniedz profesionālus padomus, lai kopīgi nonāktu pie veiksmīga rezultāta!

Kur izgatavot kalendāru 2022. gadam?

Kalendāru izgatavošana tipogrāfijā Rīgas centrā, augstākajā kvalitātē, izmantojot profesionālu aprīkojumu un uzticot darbu pieredzējušiem dizaineriem, būs Jūsu labākais ieguldījums, sagaidot jauno, 2022. gadu!

Tipografijas.lv piedāvā plašu pakalpojumu spektru, kas paredzēts ne tikai lieliem uzņēmumiem, bet arī privātpersonām, izgatavojot arī maztirāžas preces!

Iesakām laicīgi parūpēties par kalendāru izveidi, jo īpaši, ja tie paredzēti izmantošanai izdales materiāliem vai dāvanām! Vairāk par kalendāru izgatavošanas cenām skatiet sadaļā CENAS!